Доставка та оплата

Доставка до відділення "Нова пошта" по всій Україні.

Ви можете оформити доставку у будь-яке зручне для вас відділення «Нова пошта» по всій Україні

Термін відправки від 1 до 5 робочих днів з моменту оформлення замовлення, але ми робимо все можливе, для того, щоб замовлення відправлялись у найкоротший термін. У святковий період доставки може збільшуватись.

Швидкість доставки по Україні залежить від кінцевого пункту доставки: від міста до міста термін доставки складає добу; у обласні центри, селища міського типу та села - до 3 діб.

Вартість доставки залежить від міста доставки і обсягу замовлення згідно з тарифами компанії "Нова Пошта"

Оплата:
  • На сайті картою
  • Переказом на офіційний розрахунковий рахунок
  • У відділенні Нової Пошти зручним способом
  • Кур'єрською доставкою Нової пошти
Важливо про «доставка з післяплатою» ("накладений платіж Нової пошти"): якщо ви хочете оплатити замовлення у відділенні Нової Пошти (послуга «доставка з післяплатою» ("накладений платіж), додатково вам потрібно буде сплатити перевізнику 20 грн + 2% від суми переказу за зворотний переказ коштів. На замовлення з послугою «доставка з післяплатою» ("накладений платіж) діє передплата у визначеному розмірі, сума якої віднімається від загальної суми замовлення. При відмові від замовлення на пошті сума передоплати не повертається. Ця сума покриває витрати на транспортування замовлення.

Кур'єрська доставка Нової пошти:
Опцію "Кур'єрська доставка Нової пошти" можливо обрати при заповненні даних для відправки у графі "Відділення Нової Пошти або адреса для кур'єрської доставки". Обов'язково, будь ласка, вказуйте по-батькові отримувача. Замовлення з опцією "Кур'єрська доставка Нової пошти" відправляються виключно по повній оплаті. При відмові від замовлення, вартість витрат на транспортування замовлення віднімається від суми замовлення.